jlbyjrbqrjn (jlbyjrbqrjn) wrote in interesniy_kiev,
jlbyjrbqrjn
jlbyjrbqrjn
interesniy_kiev

Виставка квітів "Україна європейська"




На Співочому полі Печерського ландшафтного парку відкрилась виставка квітів «Україна Європейська», присвячена країнам Євросоюзу з нагоди 65-річчя створення ЄС.




Бельгія. Колектив КП УЗН Дарницького району. Раз в два роки на центральній площі Брюселя (столиці Бельгії) з'являється килим з живих квітів. Для створення килима вирощують близько 700 тисяч квітів. Викладення візерунків займає чотири години кропіткої роботи сотень працівників.



Норвегія. Композиція створена працівниками КП УЗН Подільського району. В зв'язку з бідністю грунту, найбільш розвинутим було риболовство, що сприяло і розвитку судоходства, тому вже в VIII столітті вікінги почали наводити жах на сусідні країни своїми набігами.



"Квіткові ріки нідерландів". Композиція створена працівниками КП УЗН Деснянського району. Нідерланди відомі своїми вітряками, фламандськими живописцями, тюльпанами і знаменитим голандським сиром.



Франція. Композиція створена працівниками КП УЗН Солом'янського району. Форма композиції нагадує один з партерів перлини французької архітектури Версалю.






Ірландія. Леприкон - персонаж національ ірландського фольклору, став символом ірландської культури. Трилистник вважається символом Ірландії.



Пудель протягом століть був улюбленцем французьких королів та аристократів.



Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії. Композиція створена працівниками КП УЗН Печерського району. Мешканці усіх чотирьох країн, що входять до складу Сполученого Королівства суттєво різняться між собою. Проте є одна річ, яка їх об'єднує - "британська мрія", що полягає в прагненні янайбіьше часу проводити в роботі у власному саду. Не дарма у кожної частини Сполученого Королівства є власний геральдичний рослинний символ. В Англії - це біло-червона троянда, у Північної Ірландії - конюшина, у Шотландії - чортополох, в Уельсі - цибуля-порей.



Італія. Всіма впізнаваними символами країни є пам'ятки Стародавнього Риму, в тому числі Колізей.



Сонячний годинник.






Люксембург. Одна з найбагатших і в той же час наймаенша країна Європи. Коронований червоний лев є центарльним символом герба Люксембургу.



Данія. Вже більше 95 років символом Данії є русалочка - персонаж відомої на весь світ однойменної казки знаменитого данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена.











Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments