Журнал Городского фанатика (myshyak) wrote in interesniy_kiev,
Журнал Городского фанатика
myshyak
interesniy_kiev

Анонс завтрашней акции

У цю суботу, 26 травня, о 14 годині на сходинках Гостинного двору відбудеться Пікнік "Право на місто" – дійство на захист Гостинного двору як території для громади Києва. Запрошуємо киян взяти участь у альтернативному святкуванні дня міста.

Замість фейєрверків і концертів раз на рік, нам потрібне комфортне місто щодня. Ми хочемо простору для спілкування і відпочинку, мистецьких заходів і освітніх майданчиків, безпечного пішохідного руху, велосипедних доріжок і вільного пересування дітей і людей з особливими потребами. Ми вимагаємо повернути Гостинному двору статус пам’ятки архітектури і наповнити споруду культурно-освітніми інституціями.

15 серпня 2011 Кабмінет міністрів виключив Гостинний двір зі списку пам’яток архітектури. 26 квітня 2012 депутати Київради прийняли рішення “реконструювати” будівлю під черговий офісно-торгівельний центр. Замість громадської бібліотеки, театру, пам’яткоохоронного товариства, культових кафе Гостинний двір стане черговим місцем товарно-грошового обміну.
Субота 26 травня, 14:00
Гостинний двір, Контрактова пл.

Бери з собою каремат, бутерброди, музичні інструменти, бадмінтон, м’ячі, крейду, папір, фарби, милі вже непотрібні речі (одяг, книжки, посуд), які можна буде обміняти чи продати сусідам по місту за символічну ціну. У програмі: екскурсія Гостинним двором від києвознавиці Владислави Осьмак, пікнік на сходах, пленер, джем-сейшн, міський гараж-сейл, майстер-клас з виготовлення прикрас з пластикових пляшок і пакетів від художниці Аліни Копиці.

НА АКЦІЇ ЗАБОРОНЕНА БУДЬ-ЯКА ПАРТІЙНА ЧИ ПРИПАРТІЙНА СИМВОЛІКА
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment