Natalia Lieksau (lieksau) wrote in interesniy_kiev,
Natalia Lieksau
lieksau
interesniy_kiev

Платформа. Найбільш цікаві київські події цього тижня (29 листопада-4 грудня)Цього тижня у центрі сучасного мистецтва стартує Всеукраїнська триєнале "Брама дизайну". Також відбудуться одразу кілька лекцій, присвячених постаті Тараса Шевченка. Ті, хто цікавиться бізнесом, матимуть нагоду послухати власника мережі "Celentano Pizza" Максима Храпова або сходити на лекцію зі стратегічного планування від Тимура Сарбаєва. Кіноманам радимо переглянути стрічки фестивалів "Пролог" і "Кіномедіа", а студенти зможуть спробувати свої сили у турнірі зі Scrabble. Якщо і цей перелік не задовольняє, завжди можна обрати курс від "Кругозору", який набільше припаде до душі.


Сьогодні надзвичайно багато подій. Відкритий семінар "Тарас Шевченко та історична пам’ять в Україні". Майстер-класи: із соломоплетіння, із ткання гобеленів, із виготовлення виробів на гончарному крузі. Відкриття Всеукраїнської триєнале графічного дизайну "Брама дизайну". Зустріч з польським сенатором Ярославом Обремським. Практикум "Лабораторія креативності: створюючи рекламу". Курс "Як самостійно організувати подорож Південно-Східною Азією". Лекція "Про еволюцію національної ідентичності". Вечір нової прози за участю Антона Санченка і Олексія Нікітіна. Майстер-клас "Історія успіху Максима Храмова". Вступна лекція курсу "Історія та теорія фотографії з Віктором Марущенком".

У середу заходів не менше. Відкриється виставка "Українська складальна афіша 20-30-х років ХХ століття". Показ фільмів Казахської національної академії мистецтв, показ фільмів Всеросійського державного університету кінематографії та Білоруської державної академії мистецтв, фільми фестивалю Nouveaux Cinemas та Батумського університету мистецтв (Грузія) у рамах кінофестивалю "Пролог". Окрім того, показ фільмів академії Крусто Сарафова (Болгарія) та Єреванського інституту театру й кіно (Вірменія) у Будинку кіно. Ще відбудеться творчий вечір Дмитра ПавличкаЛекція "Тарас Шевченко в культурній пам’яті, політиці та історії України". Показ фільму про ГАЕС в Україні "Про що мовчать енергетики". Курс "За лаштунками шоу-бізнесу: як все це робиться". Кластер-мас Скріпторіум Лабораторіум сестер Лопухіних. Лекція "Казка про те, як бути / не бути щасливою". Acoustic Live Влада Лефор & Тарас Коломацький. Лекція "Фотографія 19 сторіччя. Пікторіалізм".

У четвер продовжується кінофестиваль "Пролог", відбудеться ретроспективний показ фільмів Інституту екранних мистецтв. Пройде дискусія "Україна занадто бідна для розвитку зеленої енергетики". Презентація "Російсько-українського словника" в 4 томах (том перший). Кінопоказ "Скрудж" Брайана Десмонда Херста. Літературний вечір "Поезія на зиму". Кінопоказ "5 портретів Наталі Бай" у рамках фестивалю "Вікенд у Каннах". Ще показ кіно на Андріївському. І найцікавіше концерт Jay-Jay Johanson.

У п'ятницю буде останній день "Трудової виставки" і відкриття фотовиставки ":Чотири :Різні". Буде показ стрічок фестивалю "Кіномедіа". Зустріч у Клубі прикладної екології "Для майбутніх екопоселенців". Кінопоказ "Ніч французького кіно".

В суботу буде конференція випускників Києво-Могилянської академії: "Моделі участі випускників у житті НаУКМА". Масштабний захід, присвячений міжнародній освіті Krugozir StudyCampКонференція "Професія до душі – обери своє майбутнє!". Лекція "По той бік принципу задоволення". Майстер-клас із виготовлення предметів інтер'єру з мотузок. Екскурсія "Літописні Видубичі". Лекція "Початок кінця Мистецтва. Дадаїзм". Лекція "Візантія. Протиріччя розкоші й аскези". Суботня дискусія у PinchukArtCentre (роботи Олесі Хоменко). Ввечері – вже традиційний Jazz Jam Session від stage band у "Бабуїні". І на завершення – ніч трилогії про Ганнібала Лектера.

У неділю знову є непоганий вибір. Пішохідна екскурсія "Шоколадні пристрасті". "Святкові Діонісії" – міфологія для дітей. Семінар з екобудівництва "Основні принципи створення екодому". Курс "Спеції та трави, або Як надати страві довершений смак". Концерт в рамках проекту "Музичні приношення Малеру". 


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments