Natalia Lieksau (lieksau) wrote in interesniy_kiev,
Natalia Lieksau
lieksau
interesniy_kiev

Платформа. Найбільш цікаві київські події цього тижня (14-20 листопада)У Києві ще триває фестиваль "Нове британське кіно" від British Council. Розклад показів, трейлери фільмів та конкурс глядацьких рецензій – все це на сторінці спецпроекту, який Платформа підготувала для вас спільно з Британською радою. Цього тижня пройде кілька цікавих історичних дискусій і лекцій. Зокрема, у середу - лекція Вахтанга Кіпіані, а у четвер дискусія про націотворчі процеси в Україні провідних істориків України і Австрії. Студентам буде цікаво завітати на 7-й Український студентський фестиваль реклами та всеукраїнський молодіжний профорієнтаційний фестиваль "ПРОФ Fest 2011". І, як звичайно, багато цікавих лекцій, кінопоказів, концертів і зустрічей.


Сьогодні в кіноклубі КПІ відбудеться показ фільму "Дорога додому" режисера Чжана Імоу (Китай) в рамках програми "Кіно Піднебесної ХХI". Презентація книжки Володимира В'ятровича "Історія з грифом секретно". Лекція про тенденції моди від "Кругозору". Кінопоказ "Інспектор Лаварден" Клода Шаброля. Показ стрічки режисера Девіда Маккензі "Останнє кохання на землі". Показ фільму Джона Кассаветеса "Убивство китайського букмекера".

У вівторок фуд-дизайнер Катя Грюітерс проведе в Києві воркшоп на тему "Food Design: концепції, тенденції й інновації". Відбудуться майстер-класи із соломоплетіння та із виготовлення кераміки. У Фундації Центр Сучасного Мистецтва відбудеться зустріч із художником Андреєм Дурейком. Пройде лекція "Колір і символіка в сучасній рекламі. Смислові коди кольоро- і звукосприйняття". Лекція про Фаїну Раневську. Курс від "Кругозору" - "Навчання і дослідження у Скандинавії". Показ фільму "Ірландець" Джона Майкла Макдонага. Лекція "Людина в пошуках смислу".

В середу книгарня "Є" запрошує на публічну лекцію Вахтанга Кіпіані "Формування історичної пам'яті в режимі онлайн". Відбудеться курс від "Кругозору" - "Як навчитися розумітися на театрі". Показ стрічки "Дорослі іграшки" Тані Векслер. "Етно Середа" - розповідь про український рушник. Показ стрічки "Злочинний елемент" Ларса фон Трієра. Лекція "Віч-на-віч із життям і смертю". В рамках 82-го концерту авторського проекту Олексія Когана "Тема з варіаціями. Live" виступить гурт Nothing Personal. А ще концерт за участі Hard Bamby, Elektroklew та Light Dreams.

У четвер відбудеться 7-й Український студентський фестиваль реклами. Знову пройде майстер-клас із соломоплетіння. Майстер-клас "Я є те, що я роблю. Як знайти своє справжнє призначення в житті і отримувати задоволення від роботи?". Відбудеться дискусія про націотворчі процеси в Україні за участю Андреаса Каппелера, Георгія Касьянова, Ярослава Грицака, Миколу Рябчука, Володимира Маслійчука. Зустріч з Ханне Северінсен, яка відбудеться в рамках проекту "Європейський досвід". Лекція "Інтернет-журналістика: що вигідніше – копіпест чи сторення власного контенту?". Показ стрічки "Задушливою південною ніччю" режисера Нормана Джуїсона. Клуб "Зустрічі без черевиків" - "Як дисциплінувати себе". Лекція "Філософія як спосіб жити".

У п'ятницю відбудеться показ стрічок фестивалю "Кіномедіа". Концерт молодих українських композиторів Ксенії Руснак та Золтана Алмаші за участю ансамблю Mosaic. І на завершення робочого тижня - "Ніч Квентіна Тарантіно".

В суботу буде лекція "Несвідоме. Потяги і їхня доля. Метапсихологія Фрейда". Майстер-клас із виготовлення простих меблів і елементів дизайну. Відбудеться прогулянка-екскурсію Лук'янівкою. Видовищна вистава під назвою "Куди котиться світ!". День відкритих дверей Філософської школи "Новий Акрополь". Курс від "Кругозору" - "Ремонт одягу в домашніх умовах: охайно та професійно". Видавництво "Крок" презентує поетичну збірку "ЛЮДИ". І найцікавіші події в суботу - концерт Дельфіна та Jazz Jam Session від stage band.

В неділю відбудеться екскурсія "Окольні монастирі Києва". Тренінг "Барабанне коло" (Drum Circle) у школі етнічних барабанів GoDoPaTa. І ще один чудовий курс від "Кругозору" - "Як самостійно організувати подорож Європою".
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments