Natalia Lieksau (lieksau) wrote in interesniy_kiev,
Natalia Lieksau
lieksau
interesniy_kiev

Платформа. Найбільш цікаві київські події цього тижня (7-13 листопада)Цього тижня у місті Києві розпочинається фестиваль "Нове британське кіно" від British Council! Фестиваль мандруватиме містами і відбудеться також у Одесі, Львові, Харкові, Донецьку та Дніпропетровську. Розклад показів, трейлери фільмів та конкурс глядацьких рецензій - все це на сторінці спецпроекту, який Платформа підготувала для вас спільно з Британською радою. У суботу у Львові відбудеться TEDxLviv – квитки, як ви розумієте, треба замовляти вже зараз. Київ же поринув у світ сучасного мистецтва – завітайте на екскурсії, зустрічі та майстер-класи в рамках ART-KYIV Contemporary.
 Ще, на "Платформі" нове інтерв'ю - з науковим туристом із великим досвідом Тамарою Марценюк.

Сьогодні Брати Капранови будуть зустрічатися з філологами та окремо з видавцями. У Кіноклубі КПІ відбудеться показ фільму "Смак вишні" Аббаса Кіаростамі в рамках програми "Нерозкритий Іран". Кіноклуб "А ля Франсез" представляє цикл кінопоказів "На честь Клода Шаброля", першим з яких буде фільм "Пекло". Культурний проект запрошує на сьому лекцію курсу "Історія світового класичного мистецтва" на тему "Давньогрецька цивілізація: філософія, поезія, наука".

У вівторок Брати Капранови будуть в НАУ. Також відбудеться лекція Антоніни Спірідончевої на тему "PR-провокація". Книгарня "Є" та видавництво "Критика" запрошують вас на презентацію книжки Марії Маєрчик "Ритуал і тіло. Структурно-семантичний аналіз українських обрядів родинного циклу". Ще буде екскурсія спецпроектами ART-KYIV Contemporary. Вища психологічна школа запрошує на лекцію, присвячену темі "Основні помилки сучасної реклами: аналіз як спосіб уникнення помилок при її створенні". В астрономічній обсерваторії КНУ пройде лекція на тему "Паралельні всесвіти"

В середу відбудеться презентація проекту Володимира Буднікова і Влади Ралко "Жара"; круглий стіл "Чи потрібна сучасній людині фундаментальна філософія?" та презентацію книжки Марини Рудницької "Жити — значить ніби бути". Вища психологічна школа проводить чергову лекцію - цього разу про Сімону де Бовуар. "Кругозір" розкаже багато цікаво про міжнародні літні школи. Ще пройде дуже цікава лекція від KleY Design. [kmbs] влаштовує відкриту зустріч з головним редактором Forbes Україна Володимиром Федоріним. Увечері сходіть на Андріївський, у "Челентано", на джазовий концерт Сурена Томасяна та Влади Лефор.

У четвер Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні запрошує вас взяти участь у міжнародній конференції на тему "Стратегії урбаністичного розвитку Києва". Книгарня "Є" та видавництво "Твердиня" запрошують на презентацію книжки публіцистики Олександра Ірванця "П’яте перо" та книжки поезій Петра Коробчука "Боса флейта". Ще буде зустріч із заступником директора Польського інституту в Києві Анною Лазар. І ще будуть два кінопокази: "Росіяни йдуть! Росіяни йдуть!" режисера Нормана Джуїсона та "Субмарина" Річарда Айоаде.

У п'ятницю буде автограф-сесія та презентація нової книжки Юрія Андруховича. На Art Kyiv Contemporary відбудеться показ фільму про японську культуру та майстер-клас для дітей. Там же відбудеться майстер-клас Тетяни Гершуні на тему "Стереоживопис: минуле та майбутнє". І знову кіно: "Дорослі іграшки" Тані Векслер і "Останнє кохання на землі" Девіда Маккензі.

В суботу дуже багато подій. Міжнародна організація активних громадян JCI Youth запрошує всіх до участі у Всеукраїнському молодіжному форумі ISpeak, присвяченому ораторському мистецтву. Протягом всіх 4 днів роботи книжкової виставки-ярмарку "Медвін. Книжковий світ" з 10 по 13 листопада будуть проходити заходи Фестивалю каліграфії, шрифту і книжкового мистецтва Manuscriptum. Клуб прикладної екології запрошує відвідати курс із виготовлення простих меблів і елементів дизайну. На Art Kyiv Contemporary пройде лекція директора галереї "Боттега" Марини Щербенко та арт-менеджера галереї Марії Вергелес на тему "Сучасне мистецтво: оцінки / параметри / критерії / домінанти"; там само - зустріч із художником Анатолієм Криволапом, присвячена темі "Про сутність художньої творчості, сучасне мистецтво та ситуацію на вітчизняному арт-ринку". У букарні "Бабуїн" відбудеться автограф-сесія Юрія Андруховича та продаж його нової книги "Лексикон інтимних міст". Після цього в "Бабуїні" джем сейшн за участю stage band. І кіно: "Щось не так із Кевіном" Лінн Рамзі та "Ірландець" Джона Майкла Макдонага.

На завершення тижня також багато пропозицій. Наприклад, екскурсія "Літописні Видубичі". В "Бабуїні" - заняття для дітей "Подвиги Персея". На Art Kyiv Contemporary - лекція мистецтвознавця Мартіни Кьоппель-Янг на тему "Острови автономності як пороги в потоці змін. Сучасне китайське мистецтво: офіційні норми та художні стратегії" від фонду "Ізоляція"; лекція Ельжбєти Яблонської на тему "Про "Нове життя" та інші проекти" у рамках проекту "Подорож на Схід". Культурний проект запрошує на сьому лекцію курсу "Історія світового класичного мистецтва" на тему "Давньогрецька цивілізація: філософія, поезія, наука". У Планетарії буде лекція "Чарівна палітра Всесвіту". І ввечері - концерт "Джа Jazz".

Subscribe

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments