Natalia Lieksau (lieksau) wrote in interesniy_kiev,
Natalia Lieksau
lieksau
interesniy_kiev

Платформа. Найбільш цікаві київські події цього тижня (31 жовтня-6 листопада)Цього тижня у Мистецькому арсеналі стартує міжнародний ярмарок Art Kyiv Contemporary 2011. Завдяки Платформі ви можете виграти запрошення на відкриття! Компанія Cisco в Україні запрошує створювати інновації разом на форумі Cisco Expo-2011. І, звичайно ж, ми для вас приготували ціле море цікавих подій. Бізнес-лекції та форуми, презентації книжок, зустрічі з видатними людьми, кінопокази та концерти…Обирайте, що вам до душі, та зробіть цей тиждень не схожим на інші. І обов'язково прочитайте інтерв'ю з Владом Троїцьким
. Гоголь Fest буде знову!

Сьогодні можете взяти участь у
дискусії "Літературні портрети як вічний жанр" на прикладі нових книжок про англійських та французьких письменників. У кіноклубі КПІ відбудеться показ фільму "Пісня горобця" (2008) Маджіда Маджіді в рамках програми "Нерозкритий Іран". В рамках проекту Art Kyiv Contemporary відбудеться зустріч з французькою художницею Марі Ренерт, темою якої стане її спецпроект для Art Kyiv та останній фільм "Roll On, Roll Off". Культурний проект запрошує на шосту лекцію курсу "Історія світового класичного мистецтва" на тему "Мистецтво Японії. Природа - міра всіх речей" і на лекцію курсу "Історія мистецтва ХХ століття" на тему "Верховенство кольору в картині. Фовізм, експресіонізм і "Нові дикі".

Завтра в Мистецькому арсеналі відбудеться урочисте відкриття шостого форуму сучасного мистецтва Art Kyiv Contemporary. Також буде майстер-клас "Організація фотовиставки: від А до Я". Незвичайний майстер-клас із виготовлення посуду з глиняних джгутів. Презентація книги "Оповідач і філософ. Вальтер Беньямін і його час", яка на Форумі видавців у Львові та в Києво-Могилянській академії ця книжка зібрала повні зали. Ще один майстер-клас - із декупажу. І ще завтра відкривається виставка живопису Івана Губенка "Додавання".

В середу нигарня "Є" та Польський інститут у Києві запрошують вас на
презентацію аудіокниги "Тарас Прохасько і Сергій Жадан читають вірші Чеслава Мілоша". Буде лекція про Франсуазу Саган. Відбудеться семінар "Будуємо екодім, або Як адаптувати житло до нових вимог екологічності". У рамках проекту "Варті імена" відбудеться творча зустріч із Ганкою Третяк.

У четвер Видавництво "Грані-Т" презентує книгу "
Допінґ духу" – вибрані есеї знакового французького філософа румунського походження Сьорана (Еміля Чорана). "Кругозір" проводить заняття з азів акторської майстерності "Розвиваємо артистичність, позбавляємося скутості". Кіноклуб Інституту св. Томи Аквінського запрошує на перегляд фільму Теренса Маліка "Дерево Життя", що отримав "Золоту пальмову гілку" на Канському кінофестивалі 2011 року.

П'ятниця - насчинеий день. Буде 
зустріч-диспут із циклу "Перезавантаження", темою якої буде "Випробування успіхом" з Львом Парцхаладзе й Анатолієм Криволапом. У КНУБА відбудеться майстер-клас Павла Гудімова. Розпочнеться триденний воркшоп з олійного друку (oil-print) з Сергієм Чехом, і в культурно-освітньому центрі "Майстер Клас" – серія занять з живопису олією від художника Едуарда Куліша. В рамках проекту Art Kyiv Contemporary відбудеться презентація сучасних українських художників. Пройде презентація антології сучасної німецької літератури "Вертиголов та інші політичні тварини", яку підготували Неля Ваховська та Денні Клаппер. Знову – семінар "Будуємо екодім, або Як адаптувати житло до нових вимог екологічності". І, на останок, у книжковій кав'ярні "Бабуїн" відбудеться концерт гурту "Люди Добрі".

Субота буде не менш насиченою. Пройде лекція на тему  "Даніель Пауль Шребер. Небесний аристократ" від Вищої психологічної школи. Курс із виготовлення простих меблів і елементів дизайну. Екскурсія архітектурними таємницями Печерська. В рамках проекту Art Kyiv Contemporary відбудеться майстер-клас для дітей на тему "Традиційне японське мистецтво: орігамі" та лекція німецького мистецтвознавця Мартіни Кьоппель-Йанг на тему "Острови автономності як пороги в потоці змін. Сучасне китайське мистецтво: офіційні норми та художні стратегії". Лекції у Планетарії "Всесвіт очима телескопа Хаббл" і "Загроза з космосу". І на вечір - джем сейшн за участю stage band' у "Бабуїні".

На завершення тижня можете відвідати майстер-клас для дітей на тему "Традиційне японське мистецтво: листівки". Курс від "Кругозору" на тему "Спеції та трави, або Як надати страві довершений смак". Ну, і остаточно завершити тиждень можете концертом Pink Floyd Echo Night від Жан Самара (Сирія): акустична гітара, вокал. Проходитиме в "Бабуїні".

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments