Natalia Lieksau (lieksau) wrote in interesniy_kiev,
Natalia Lieksau
lieksau
interesniy_kiev

Платформа. Найбільш цікаві київські події цього тижня (25-30 жовтня)Цей тиждень цікавий кінофестивалем "Молодість", фестивалем Jazz in Kiev і декількома непересічними подіями, про які йдеться далі.

У вівторок в Mironova Gallery відкриється соціальна виставка "Відходи цивілізації – у твори мистецтва", присвячена проблемі збереження довкілля. На виставці будуть продемонстровані роботи російської художниці Ніни Никифорової, створені з пластикових пакетів, пляшок, банок та інших відходів. Увечері пройде перший вечір настільних ігор у "Бабуїні", організований "Кругозором".

Середа розпочнеться майстер-класом російського фотографа Сергія Романова. Далі будуть лекція про Мати Терезу, майстер-клас на тему "Як навчитися контролювати свої емоції". Закінчиться день концертом етногурту "Люди Добрі".

Четвер – насичений день. Буде зустріч із послом Франції Жаком Фором. Лекція про те, як легко отримати шенгенську візу. Подія нового формату – "Портрети". Урочистий концерт I, CULTURE Orchestra. І ще декілька кінопоказів: стрічка іранського режисера "Життя і більше нічого” у Леся Курбаса, "Близькі контакти третього ступеня" Спілберга в "Майстер Класі" та "Nowhere Boy" в рамках Тижня якісного сервісу.

У п'ятницю буде концерт чеського гурту DVA у Crystall Hall. Відбудеться перший GreenCamp Ukraine. Розпочнеться четвертий Міжнародний джазовий фестиваль Jazz in Kiev 2011. І ще пройдуть дві цікавих прем'єри: німого фільму "Два дні" у супроводі симфонічного оркестру та фільму-конецрту про Данііла Хармса.

В суботу можна сходити на екскурсію Лук'янівкою. Можна взяти участь в освітньому проекті ACT.in.UA. Відвідати лекцію на тему "Вільні асоціації. Техніка психоаналізу". Ввечері можна прийти на джем сейшн за участю stage band у "Бабуїн".

У неділю знову екскурсія – цього разу окольними монастирями Києва. Відбудеться семінар "Будуємо екодім, або Як адаптувати житло до нових вимог екологічності". І триватиме фестиваль Jazz in Kiev 2011.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments