Natalia Lieksau (lieksau) wrote in interesniy_kiev,
Natalia Lieksau
lieksau
interesniy_kiev

Платформа. Найбільш цікаві київські події цього тижня (17-23 жовтня)Цього тижня в Києві багато кіно, презентацій, гарних виставок і декілька хороших концертів. Сюрпризи від "Бабуїну", "Кругозору" та майстерні "Арт і Я". І, звичайно, лекції.

Сьогодні ввечері відбудуться три кінопокази, всі в гарних місцях: "Дощ" Маджіда Маджіді у КПІ, "Астенічний синдром" Кіри Муратової в Могилянці, "Міа і Мігу" Жака-Ремі Жирера в Будинку кіно. А у книгарні "Є" на Золотих воротах відбудеться презентація футурологічного роману Тараса Антиповича "Хронос".

У вівторок знову в Могилянці буде відкрита лекція Ірени Карпи на тему "Медіа: на чиєму боці правда?". В руському клубі "Культ Ра" пройде літературний вечір видавця, письменника, художника, дослідника української міфології Валерія Войтовича. А ще ввечері буде зустріч з телерепортером Наталією Соколенко, присвячена темі "На що здатні журналісти сьогодні?".

В середу 19 жовтня відбудеться ексклюзивна подія – відкрита лекція нобелівського лауреата Жореса Алфьорова на тему "Наноматеріали і нанотехнології: стан та перспективи". В букарні "Бабуїн" зіграє концерт запорізький гурт "Крапка". 
У Вищій психологічній школі прочитають лекцію про Маргарет Тетчер. В Українському домі пройде презентація книги спогадів Богдана Гаврилишина "Залишаюсь українцем". У тій же книгарні "Є" – презентація книжкової серії "Українські студії" від видавництва "Смолоскип". В Будинку художника – авторський вечір-концерт Сашка Лірника "Вдар лихом об землю".

В четвер у рамках театрального ательє у "Бабуїні", відбудеться показ авторського спектаклю Олександра Балабана "Медея".у Софії Київський відкриється виставка вітражів Адама Сталони-Добжанського "Створення світла". Польський інститут також презентує фотовиставку Вітольда Крассовського "Великий фінал. Останні майстри на сцені". У Леся Курбаса покажуть стрічку "Де будинок мого друга?", зняту іранським режисером Аббасом Кіаростамі. В музеї Івана Гончара відбудеться концерт британських пост-рокових гуртів Blueneck і Hungry for Hands.

Заінчити робочий тиждень можна візитом на Jazz Jam Session у "Бабуїні" виставку фотопроекту Пшемислава Кшакевича "Common Ground". Або сходити до книгарні "Є" на презентацію "Творів у трьох томах" Івана Драча. Ввечері можна відвідати джазові кінопокази з Леонідом Гольдштейном або виступ Вольфганга Флюра (ex-Kraftwerk).

На вихідних можна сходити у Планетарій. Можна зводити своїх дітей або молодших братиків-сестричок на заняття у дитячий творчий клуб, що проходитиме в "Бабуїні". Або знову на джазові кінопокази з Леонідом Гольдштейном. Або на традиційні зіркові читання для дітей – цього разу зі співачкою Росавою.  Або до Будинку вчителя на зустріч з істориком Тімоті Снайдером (Єльський університет, США), під час якої буде презентовано одразу дві книги автора, перекладені українською мовою – "Криваві землі" та "Червоний князь". І ще один сюрприз для вас від "Кругозору" та "Бабуїну" – регулярні вечори настільних ігор, перший буде в неділю.
Subscribe

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments