Natalia Lieksau (lieksau) wrote in interesniy_kiev,
Natalia Lieksau
lieksau
interesniy_kiev

Платформа. Найцікавіші події 4-9 жовтняЦей тиждень у Києві буде дуже мистецьким. Буде надзвичайно багато кінопоказів, зустрічей із режисерами, джазових концертів, презентацій і лекцій на мистецькі теми. І всі події відбуватимуться в дуже цікавих місцях.

Сьогодні у книгарні "Є" відбудеться презентація нової книги Братів Капранових "Щоденник моєї секретарки", а ввечері показ стрічки "Поклик волі" Лешека Ґноінського та Войцеха Слоти в "Кінопанорамі". І ще в Центрі польських та європейських студій НаУКМА відбудеться презентація та обговорення книжки Володимира Єрмоленка "Оповідач і філософ. Вальтер Беньямін та його час".

В середу буде багато кіно. В інституті проблем сучасного мистецтва "Крузенштерн" режисера Мачея Цуске. В "Кінопанорамі" "Горілчаний завод" Єжи Слядковського + зустріч із режисером. І там само показ стрічок "Декларація безсмертя" та "Такого чудового сина народила" Марчіна Кошалки + зустріч із режисером. Окрім кіно, у книгарні "Є" відбудеться презентація книжки Марії Матіос "Армагедон вже відбувся". В "Я Галереї" відкривається виставка "Рука майстра. Кримінальні історії митців" Володимира Костирка. І ввечері в Києві виступить "Спадкоємець Френка Сінатри", найкращий джазовий вокаліст сучасності Курт Елінг.

У четвер найцікавішою подією буде лекція від Культурного проекту "Срібний вік в Росії та кінець класичної європейської культури". Ще відбуватимуться численні кінопокази. В "Жовтні" "Громадянин Гавел" Павла Коутецького. Культурно-освітній центр "Майстер Клас" покаже стрічку "День, коли Земля зупинилась" режисера Роберта Вайза. В "Кінопанорамі" "Дзьобом і кігтем. Справжнє життя птахів" Кристіана Матисека. Ще в четвер буде презентація нової книги Ірени Карпи "Піца "Гімалаї" в книгарні "Є". І майстер-клас режисера Марчіна Кошалки в Інституті проблем сучасного мистецтва.

У п'ятницю пройде майстер-клас від режисера Кшиштофа Копчинського. В "Кінопанорамі" також поляки: кінопоказ "Кіномани з Калькутти" Анджея Фідика. Там само покажуть "Я люблю Польщу" Марії Змаж-Кочанович + зустріч із режисером. У "Києві" пройде показ "Альманія: ласкаво просимо до Німеччини" Ясемін Самдерелі. В Національному художньому музеї відбуватиметься друга зустріч у рамках проекту "Художник говорить" з художником і куратором, засновником харківської групи SOSka Миколою Рідним. Вночі вас запрошують знову до "Кінопанорами" на Ніч Даррена Аронофскі.

На вихідних будуть дуже цікаві лекції від Культурного проекту: "Мистецтво Месопотамії – біля витоків біблійних сказань" та "Срібний вік в Росії та кінець класичної європейської культури". Ще буде лекція "Психоаналіз кіно" від Вищої психологічної школи. Звичайно, буде і кіно: "Біжи, якщо зможеш" Дітріха Брюґґеманна. У "Дивані" відбуватиметься поетичний фестиваль Spoke’N’Word і в його рамках майстер-клас із поетичного слему. А також багато класних концертів: Ray Collins' Hot-Club, концерт піаніста Даниїла Крамера та гітариста Романа Мірошниченка та концерт джазового тріо Сайруса Честната.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments