Платформа. Нове медіа знань та ідей (platfor_ma) wrote in interesniy_kiev,
Платформа. Нове медіа знань та ідей
platfor_ma
interesniy_kiev

У Києві цікаво! Випуск №1Вітаємо вас, друзі!

Раді повідомити, що «Цікавий Київ» спільно з афішею освітніх подій Києва «Платформа» запускають спецпроект в рамках якого в цій спільноті будуть з'являтися анонси найяскравіших заходів столиці. Лекції та майстер-класи видатних гостей та жителів нашого міста, змістовні дискусії та кіноклуби, концерти і, звичайно ж, прогулянки містом. Київ цікавий, і ніщо не може цього змінити.

Розпочнемо з вівторка. Сьогодні ввечері арт-клуб "44" запрошує на безкоштовний кінопоказ. Цього разу демонструватиметься стрічка 2008 року "Повернення у Брайсхед", знята режисером Джуліаном Джарролдом.

Середа традиційно обіцяє боротьбу. Ввечері доведеться обирати, куди йти: будуть екскурсія садибами Печерська від проекту "Цікавий Київ"; концерт музики Йоганна Себастьяна Баха в органному залі, що знаходиться в надзвичайно красивому готичному костьолі на Великій Васильківській; концерт відомого американського джаз-ф'южн-гурту Mike Stern Band у Жовтневому палаці на Інститутській; і в рамках проекту "Джазова середа" у фестиваль-ресторації "Диван" відомі українські музиканти Сергій Овсяников, Ілля Єресько і Павло Галицький представлятимуть програму Organizzmo.

У четвер у клубі Sullivan Room на Прорізній, для вас виступатиме російська поетеса Віра Полозкова (mantrabox). Вона – яскравий приклад "зірки" покоління web 2.0. ЖЖ московської поетеси щодня читає близько 50 тисяч, хоча сама Віра давно переселилася з віртуального простору на сцени московських театрів і клубів. Її тексти стали для покоління нульових тим же, чим для покоління дев'яностих були пісні Земфіри або гурту "Мумій Тролль".

Почати п’ятницю можете лекцією екс-головного редактора "Газети по-київськи" Сергія Тихого на тему "Чи є в Україні власна школа журналістики? Як українські редактори і журналісти можуть зробити свої ЗМІ якіснішими і цікавішими?". Ввечері на ваш вибір три кінопокази: "Ілюмінація" та "Смерть провінціала" Кшиштофа Зануссі в центрі Леся Курбаса, "Кримінальний роман" Мікеле Плачідо в арт-клубі "44" та особливий показ – демонстрація стрічки "Дикун" Ласло Бенедека з Марлоном Брандо в головній ролі, що відбуватиметься просто неба.

На вихідних пропонуємо відвідати суботню дискусію в PinchukArtCentre, що цього разу буде присвячена творчості ісландсько-датського художника Олафура Еліассона. Окремо для фотографів - майстер-клас Сергія Галушки про способи вибудови світлових схем.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments