Журнал Городского фанатика (myshyak) wrote in interesniy_kiev,
Журнал Городского фанатика
myshyak
interesniy_kiev

Знаковый концерт в Киеве

3 ЧЕРВНЯ «БРАТИ ГАДЮКІНИ» ТА ДВАДЦЯТЬ РОК-ЗІРОК  ВЛАШТУЮТЬ НАЙМАСШТАБНІШИЙ ДЖЕМ-СЕЙШН В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ.

 

Підготовка концерту пам’яті Сергія Кузьінського, що відбудеться 3 червня в київському Палаці Спорту вийшла на фінішну пряму, а з кожним днем організатори оприлюднюють нові деталі події. Тепер стало відомо, що окрім двох десятків найпопулярніших рок-зірок, в концерті «Я Вернувся Домів» братиме участь струнна група симфонічного оркестру та хор, які також виконуватимуть хіти «Братів Гадюкіних».

 

«Концерт пам'яті Сергія Кузьмінського готується в кращих традиціях рок-концертів, а його репетиції проходять щодня. В студію приїжджають групи, які безпосередньо беруть участь в концерті, та грають разом з музикантами "Братів Гадюкіних" – розповідає режисер-постановник шоу Михайло Крупієвський -  Аранжування пісень пропонували самі групи, але в процесі спільних репетицій досягається єдине стилістичне рішення. Сергій Кузьминський та "Брати Гадюкіни" були першими рок-музикантами в Україні, які в своїх піснях створили незабутні образи наших співвітчизників, вони першими збалансували любов і сарказм по відношенню до своїх персонажів. Головне те, що вони зуміли зафіксувати людей тієї епохи та настрій самої епохи. Вражає, що при цьому самі пісні не втратили своєї актуальності сьогодні».

 

Візуалізувати пісні було вирішено за допомогою мультиплікації на великому екрані, розташованому в центрі сцени. Анімація готується практично на всі пісні, над нею зараз працюють три групи художників у Києві та Львові. Сама сцена буде винесена на 12 метрів у партер, що зробить комфортним перегляд концерту глядачам усіх секторів Палацу Спорту.

 

«Останнім часом не пригадаю в Україні рок-концертів, в яких брала б участь така кількість найпопулярніших українських груп. За своїм наповненням та атмосферою він буде скоріше схожий на рок-фестиваль. Може так статися, що ідея створення рок-фестивалю пам'яті Сергія Кузьмінського з'явиться саме під час цього концерту.  Глядачам, яким пощастить побувати на цьому концерті буде по-справжньому весело, смішно, сумно, а місцями навіть страшно. На мій погляд в цьому і буде його унікальність» - каже режисер-постановник триб’ют-концерту «Братів Гадюкіних» Михайло Крупієвський.

 

Вирішено до 15 червня подовжити термін відкритого конкурсу реміксів на найпопулярніші хіти «Братів Гадюкіних», що з 25 квітня триває на офіційному сайті концерту пам'яті Сергія Кузьмінського. По закінченню конкурсу, музиканти «Братів Гадюкіних» визначаться зі списком реміксів, яким буде надано статус офіційних, а їх автори отримають всі права на будь-яке подальше використання  треків.

 

Після травневих свят визначився остаточний склад учасників триб’юту «Братів Гадюкіних». 3 червня пам'ять Сергія Кузьмінського виконанням його пісень вшанують: «Океан Ельзи», «Ляпіс Трубєцкой», «Бумбокс», «Воплі Відоплясова», «ТНМКонґо», «Брати Карамазови», «ТІК», «ДахаБраха», Тарас Чубай, «Димна Суміш», «Пікардійська Терція», «Гайдамаки», «Мертвий Півень», «Кому Вниз», «Мандри», «The Вйо», «Перкалаба» та «Mad Heads XL». 

 

Кожний глядач концерту отримає в подарунок до свого квитка cd-збірку «Я Вернувся Домів», на якій видано 15 хітів «Братів Гадюкіних» у виконанні найкращих українських рок-зірок. 3 червня буде офіційно презентовано останню музичну роботу Сергія Кузьмінського – альбом «Mовленнєк», в якому той виступив в якості композитора та саунд-продюсера.

 

Проведення такого масштабного заходу, яким став триб’ют «Братів Гадюкіних», не було б можливим, якщо б не меценатська підтримка концерту провідними українськими компаніями, серед яких «Райффайзен Банк Аваль», страхова компанія «UNIQA», Національна  мережа  будівельно-господарських гіпермаркетів  «Епіцентр», Інвестиційна група «ІТТ», мережа заправних комплексів "ОККО" та компанія "Оболонь".


Відеосюжет телеканалу "1+1" з репетицій триб'ют концерту "Братів Гадюкіних" можна подивитися за цим лінком - http://www.youtube.com/watch?v=KL9bbkw9tXk 

До уваги працівників радіостанцій! 
За цим лінком 
http://www.ex.ua/edit_storage/184410559433 ви можете скачати інтерв'ю музикантів-учасників концерту пам'яті Сергія Кузьмінського.


Увага! 
Акредитація ЗМІ на концерт пам'яті Сергія Кузьмінського закінчується 1 червня о 14:00!!!  
Умови акредитації - анонсування концерту. 
Просимо надсилати листи з темою "Акредитація". До заявок на акредитацію треба додавати анонсні матеріали або лінки на них.


З повагою, 

Оргкомітет концерту пам'яті Сергія Кузьмінського "Я вернувся домів.."
3 червня 2011 року
Київ Палац Спорту


e-mail: gady.tribute2011@gmail.com
Офіційний сайт: www.gady.com.ua 

Офіційні спільноти в соц.мережах:

http://www.ex.ua/view/6621650 
http://www.facebook.com/gady.tribute2011
http://www.youtube.com/user/GadyTribute2011
http://vkontakte.ru/club25511956
http://gady-tribute.livejournal.com/

Медіа-координатори: 

Олександр Стасов    +380674423099
Марина Степанська   +380503807790
Олена Корнійко         +380509300222

Subscribe

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments