Вогонь між вогнів (igor_roz) wrote in interesniy_kiev,
Вогонь між вогнів
igor_roz
interesniy_kiev

Бригинець: Завтра відбудеться засідання робочої групи по Малій опері

Завтра, 31 травня 2011 року о 14.00 відбудеться засідання робочої групи Київради з вивчення ситуації, що склалась навколо комунального закладу «Театрально-видовищний заклад культури «Київська мала опера».

Про це повідомив голова новоствореної робочої групи, голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

«Навколо того, що відбувається за Малою Оперою ходить чимало різних пліток в ЗМІ з’являється чимало інформації, що суперечить одна одній, але очевидно одне – ніякого помітного прогресу у вирішенні проблеми не спостерігається. Для того, щоб зрушити ситуацію з мертвої точки і була створена робоча група до якої увійшли депутати Київради та чиновники КМДА. Сподіваюсь за підсумками роботи нашої робочої групи ситуація з Малою оперою, яку заснувала видатна українська співачка Євгенія Мірошніченко, зрушиться з місця», - наголосив О.Бригинець.

Головним доповідачем буде керівник Малої опери Юрій Гаврілов. Також у засіданні робочої групи візьмуть участь представники Головного управління культури, Управління охорони пам′яток історії, культури та історичного середовища та Головне управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (КМДА).

Нагадаємо, реконструкцію будівлі по вулиці Дегтярівській, 5-А в якому знаходиться Мала опера – колишній Будинок культури трамвайників є пам’яткою архітектури - не можна почати через те, що земля під будівлею знаходиться у приватній власності. Свого часу постійна комісія Київради з питань культури та туризму дала доручення розробити охоронну зону навколо пам’ятки історії, що вирішило б проблему, але до цього часу цієї зони не існує.

Засідання робочої групи відбудеться у приміщенні Київради за адресою Хрещатик, 36 (4 поверх, хол перед сесійною залою).

Акредитація обов’язкова. Телефон для акредитації: 279 61 42.
Subscribe

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments