Вогонь між вогнів (igor_roz) wrote in interesniy_kiev,
Вогонь між вогнів
igor_roz
interesniy_kiev

Меморіальні дошки

У Києві встановлять 9 меморіальних дощок для вшанування пам’яті видатних діячів і подій. Підписано відповідне розпорядження КМДА. Усі дошки буде встановлено за кошти громадськості.

Так, за зверненням Інституту травматології та ортопедії академічних наук України, встановлять меморіальну дошку на честь вченого – медика, професора Меженіної Єлизавети Петрівни на фасаді головного корпусу ДУ «ІТО АНМ України», що на вулиці Воровського, 27.

На Хрещатику, 15 встановлять меморіальну дошку видатній майстрині української сцени, учаснику ВВВ, народній артистці СРСР, лауреату Державної премії СРСР – Кусенко Ользі Яківні.

Меморіальну дошку встановлять і відомому вченому-юристу Корецькому Володимиру Михайловичу на будинку № 42 на вулиці Богдана Хмельницького. Видатному українському філологу Кириченко Галині Андронівні меморіальну дошку розмістять на будинку № 17/2 на вулиці Городецького.

На будинку № 8 на вулиці Пушкінській з’явиться меморіальна дошка на честь Олександра Івановича Білаша. За зверненням Комунального вищого навчального закладу училища хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю імені Сержа Лифаря» у фойє закладу вшанують пам’ять Станішевського Юрія Олександровича.

Крім того, з’явиться у Києві і меморіальна дошка Павлу Скоропадському – гетьману України. Її встановлять на будинку № 9/2 на вулиці Червоноармійській. А на фасаді будинку Київського національного університету імені Т.Шевченка (жовтий корпус) встановлять дошку на честь українського громадсько-політичного і державного діяча, історика, мислителя і дипломата В’ячеслава Казимировича Липинського.

Увіковічать пам’ять Валентина Войно-Ясенецького (архієпископа Луки) – за зверненням Національного медичного університету імені О.О.Богомольця на фасаді адміністративного корпусу медичного університету (на бульварі Тараса Шевченка, 13) йому буде встановлено меморіальну дошку.

Джерело: Офiцiйний веб-портал Київської мiської влади
Tags: офіційні новини
Subscribe

 • Андреевский спуск в Киеве 1978 года.

  Оригинал взят у yangur в Андреевский спуск в Киеве 1978 года. Удивительно теплые и уютные фотографии Киева 1978 года. Без машин,…

 • Шулявка, 60-е

  Теперешние студенты КПИ наверняка даже не представляют себе, как выглядела улица Политехническая раньше (тогда она называлась Полевая). Это…

 • Виталий Петровский

  Оригинал взят у kolybanov в Виталий Петровский Автор - LNora. Это цитата этого сообщения Виталий Петровский Киевские зарисовки…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments