earth_citizens (earth_citizens) wrote in interesniy_kiev,
earth_citizens
earth_citizens
interesniy_kiev

Як нам врятувати наше серце - Андрієвський узвіз?

Мене закинуло життя на навчання закордон. Щоразу я приїжджаю і бачу, що Київ змінився. І змін на краще відбувається все менше.

Зараз небезпека нависла вже над серцем Києва - його визитівкою - я не кажу про спаплюжений ще Омельченком Майдан - а про Андріївський узвіз.

Нас повільно готують новинами, що ось - реконструкція буде незабаром. І всім стане краще, вже зараз. Машини там їздитимуть, шикарні готелі височітимуть, офіси блищатимуть.. 

Коли я собі це намагаюсь уявити - то серце перестає стукати, а очі відмовляються бачити.

Скільки разів я порівнював Андріївський з Арбатом. І завжди міг сказати у нас краще: у нас там сидять самі майстри і продають свої вироби, у нас там не зведено Макдональдсу і  у нас там стара бруківка. А ще зелені пагорби навколо..

Все менше мені  лишається аргументів, бо більшість майстрів вже відселили.

Наступ почався з Кожем’яцької - яку всі можуть спостерігати і зараз - елітне житло і т.д... на черзі - свята для мене як киянина щонайменше у третьому коліні вулиця.

Ви спитаєте, чи можна щось зробити? Я сам над цим багато думав. Можна.
У Бергені - колишній столиці Норвегії зберегли історичні дерев'яні споруди і внесли до спадщини ЮНЕСКО. Весь світ приїжджає до них милуватися ганзейськими будинками. А на що будуть приїжджати  милуватись до нас?

Та що нам інші? Де ми гулятимемо? По забичених парках у Нивках, на Борщагівці? Ну та, їх поки ще не реконстуюють. На відміну від знищеної природи у Феофанії...

Я хочу побачити на День Міста майстрів з усієї України. Я хочу гуляти по Андріївському і не боятись, що мене переїде автівка чи зупинить секьюріті якогось готелю, я хочу  ходити битою бруківкою, якою бігали герої Булгакова, на якій красувався  Голохвастов..

І я їду додому і робитиму все, щоб врятувати наше серце. А що скажете ви? Що зробите ви? Tags: Київ
Subscribe

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments