у жж - Раїна (rajina) wrote in interesniy_kiev,
у жж - Раїна
rajina
interesniy_kiev

Прохання допомогти Маршу Захисників Києва, котрий 3 квітня

3 квітня у багатьох містах України (та Росії) пройдуть громадянські акції на захист міського простору.

ПОВЕРНИ СОБІ МІСТО – - під таким гаслом 3-го квітня 2011 року о 12.00 від Замку Барона (Київ, вул. Ярославів Вал, 1) вирушить Марш на захист соціального, культурного та природного простору міста, присвячений основним проблемам, з якими стикаються громадські організації та жителі міста Києва.

Пропоную приєднатися;)
Мета маршу:

- показати, що громадські організації та жителі міста вкрай обурені тим, що коїться в місті;

- висунути вимоги захисників Києва;

- привернути увагу громадськості, правлячого класу та ЗМІ до невідкладних проблем міста.

Ініціатори маршу: ініціативна група "Збережи старий Київ"; рух добровольців "Простір Свободи"; громадянська служба "Свідомо"; громадська організація Національний екологічний центр України (НЕЦУ); Всеукраїнська профспілка "Народна солідарність"; небайдужі кияни та об'єднання. Повний список, що оновлюється – на сайті Маршу.

ВИМОГИ маршу – їх багато, читайте на сайті. Може пізніше їх сюди окремо запощу.

Потрібна ДОПОМОГА, Якщо можете друкувати листівки, наліпки, їх розповсюдити, дати оголошення про марш у своїх інтернет-змі, щоденниках, газетах і телеканалах – пишіть на kyivmarch-песик-gmail.com, вам МИТТЄВО відпишуть)

Учасники: всі небайдужі громадські організації і кияни, що підтримують ідею маршу. Марш має винятково аполітичний характер. Будь-яка партійна та інша політична символіка на марші заборонена.

Програма маршу:

1. Маршрут (початок 12.00) – Замок Барона – незаконне будівництво над метро Театральна – КМДА (вул. Хрещатик) – місце незаконної забудови біля готелю Дніпро (Європейська площа) – Український Дім.

2. Мітинг та концерт (початок 14.00) – на сходах Українського Дому.


http://march.org.ua/
Subscribe

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments