Журнал Городского фанатика (myshyak) wrote in interesniy_kiev,
Журнал Городского фанатика
myshyak
interesniy_kiev

Марш на захист соціального і культурного простору міста

Марш на захист соціального і культурного простору міста
3 квітня, неділя, 12.00
Місце збору: Замок Барона, Ярославів Вал 1, біля метро Золоті Ворота
Маршрут: Замок Барона - незаконне будівництво над метро Театральна - КМДА (вул. Хрещатик) - місце незаконної забудови біля готелю Дніпро (Європейська площа) - Український Дім
На сходах Українського Дому о 14.00 розпочнеться мітинг та концерт
Долучайтесь! Контактні телефони  |  kyivmarch@gmail.com  | Facebook  |  LiveJournal Вконтакте
Допоможіть друкувати та розповсюджувати листівки та наліпки!


ВИМОГИ МАРШУ:
ЗАХИСТИТИ ЗЕЛЕНІ НАСАДЖЕННЯ! Припинити незаконні вирубки зелених зон. Негайно відновлювати ті зелені насадження, котрі було неправомірно знищено. Змінити законодавство, з метою посилити санкції щодо замовників незаконних вирубок.
НІ – ЗАБУДОВІ ІСТОРИЧНОГО ЦЕНТРУ! Вимагаємо ввести мораторій на нове будівництво в історичному центрі, законодавчо обмежити існуючі забудови у центрі по висотності до 25 метрів, негайно зупинити всі будівництва в буферних зонах Софії та Лаври.
КУЛЬТУРА МАЄ ЖИТИ! Ввести мораторій на виселення чи приватизацію музеїв, книжкових магазинів та бібліотек. Переглянути рішення про відчуження таких об’єктів за останні 5 років. Надати гідне приміщення Музею історії Києва.
КИЄВУ – ВЕЛОСИПЕДИ, ВЕЛОСИПЕДИСТАМ – КИЇВ! Створити велосипедну інфраструктуру європейського рівня, як необхідну складову підготовки до Європейської футбольної першості: доріжки, стоянки, прокат.
МІСТО МАЄ БУТИ ЧИСТИМ! Забезпечити всі громадські місця достатньою кількістю сміттєвих урн і баків для роздільного збору сміття, у тому числі в зонах пересування пішоходів (встановити у місті урни через кожні 60-100 метрів, а також біля кожної лавки та забезпечити своєчасне прибирання сміття з них). За розкидання сміття – штрафувати.
НІ – ЗАКОНУ ПРО ГОРОДОМОР! Негайно прийняти закон, котрий зупиняє дію лобістського закону "Про регулювання містобудівної діяльності". За участі громадськості розробити новий закон.
ПАМ'ЯТКАМ  – ВІДКРИТИЙ РЕЄСТР! Оприлюднити у наявному стані для вільного доступу всіх громадян України Державний реєстр нерухомих пам'яток України і надалі негайно публікувати будь-які зміни до нього.
НІ – ГРАБУНКУ КИЯН ЧЕРЕЗ БЮДЖЕТ, ТАРИФИ І ДЕРИБАН МАЙНА! Припинити необґрунтовані підвищення цін на опалення і транспорт, непрозору приватизацію та розбазарювання міського бюджету, зокрема на потреби окремих релігійних організацій. Покарати чиновників, винних у вказаних злочинах.
НІ – ЦЕРКОВНИМ РЕЙДЕРАМ! Негайно звільнити самовільно захоплені представниками окремих конфесій зелені зони та історичні місця.
Без партій та партійної символіки. Без лідерів.

Вийди на вулицю - поверни собі місто!

Контактні особи:
067 4676253 Ігор Луценко, ГІ "Збережи старий Київ"
066 0486603 Євген Карась, ГІ "Збережи старий Київ"
093 4855788 Олександр Аронець, ГО "Люстрація"
093 5746992 Тарас Пушкар, координатор Руху добровольців "Простір свободи"
044 2291167, 067 5487728, 050 8004546, 093 9457788 Олексій Кляшторний, голова ЦКК ВП "Народна солідарність"
Детальніше: http://march.org.ua/

Subscribe

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments