Стельмашов (stelmashow) wrote in interesniy_kiev,
Стельмашов
stelmashow
interesniy_kiev

А стадіон таки продають

Originally posted by stelmashow at А стадіон таки продають
Не встигли ми зрадіти новині про призупинення приватизації стадіону, як Фонд держмайна України повідомив нас про те, що стадіон таки приватизують.

Так, на адресу ГО «Я, ТИ-КИЇВ» надійшов лист, в якому йдеться про те, що спочатку «для зняття соціальної напруги» приватизацію призупинили, а потім зібрались, подумали і вирішили все-ж-таки продати стадіон разом із «золотою» землею.

Серед іншого у листі ФДМУ йдеться: «Учасники наради відмітили, що на сьогоднішній день спортивний комплекс «Стадіон «Старт» не задовольняє потреби відвідувачів, оскільки не відповідає сучасним вимогам…

З огляду на вище викладене, представники наради відмітили, що спортивний комплекс недоцільно вилучати із переліку об’єктів, що підлягають приватизації, та запропонували приватизувати зазначений об’єкт».

Цікаво, що на нараді були присутні чиновники з Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Київської міської державної адміністрації, Державної податкової адміністрації у м. Києві, регіонального відділення ФДМУ по м. Києву та Фонду державного майна України. І вони були мотивовані продати стадіон.

За офіційною версією, головною мотивацією були саме гроші: «Було зазначено, що фінансування на утримання та реконструкцію цього спортивного комплексу у бюджетах Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Київської міської державної адміністрації, Державної податкової адміністрації у м. Києві не передбачено і не планується» - йдеться у листі.
Звичайно, посадовці завіряють у своєму листі, що «… При приватизації комплексу майбутній власник буде зобов’язаний зберігати профіль діяльності, здійснити реконструкцію, внаслідок якої будуть оновлені будівлі, основне та тренувальне поле, бігова доріжка, баскетбольний, волейбольний, хокейний майданчики, тенісний корт, трибуна, майданчик для гри в городки, що покращить умови для подальшого розвитку футболу, волейболу, баскетболу, хокею, легкої атлетики, тенісу та занять фізичною культурою різними верствами населення». Але єдиний проект, який ми бачили, окрім виконання вимог, передбачав будівництво справжніх хмарочосів, які б зайняли більше половини сучасної території стадіону.

Якось дивно виходить: стадіоном опікуються стільки відомств, але грошей на нього в жодного немає, і «враховуючи викладене, учасники наради наголосили, що єдиним можливим шляхом для залучення інвестицій на оновлення та приведення у відповідність до сучасного європейського рівня спортивного комплексу «Стадіон «Старт» є його приватизація» - цитата з листа. Не знаю кому як, а мені особисто не віриться, що рішення про те що єдиний вихід – це продаж стадіону (разом з землею) виникло з об’єктивних причин і без зовнішньої «стимуляції».

Андрій Єременко

Subscribe

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments