Сивак Вадим (casper2109) wrote in interesniy_kiev,
Сивак Вадим
casper2109
interesniy_kiev

Пирогів
Нарешті за 5 років, що живу в столиці, побував в Пирогові. Сталося це на ДеньКиєва (29.05). Народу була тьма-тьмуща:вихідний + там відбувався один із заходів святкування 1528річниці Києва, а саме
"Змієрія2010" - Фест.повітряних зміїв.

В Пирогово надзвичайно гарно та цікаво.Аби ж ще людей менше. Їхали в маршрутці, як у духовці, потім ще в черзі стояли..незнаю скільки,але по морозиву з*їсти встигли.

Погода..Було спекотно,але добре хоч дощ не застав.

Поїздкою я загалом задоволений.Запам*яталася...

Музей народної архітектури та побуту України (популярні назви: україномовна — «Пирогів», з російської мови — «Пирогово»[1][2][3]) — музей на природі, архітектурно-ландшафтний комплекс усіх історико-етнографічних регіонів України. Розташований на південній околиці Києва, у Голосіївському районі, поблизу селища Пирогів. Загальна площа — 133,5 га.

На площі музею зосереджено 275 архітектурних експонатів народного будівництва XVI—XX століть. Садиби з сільськими хатами і господарськими будівлями сформовано з документальною достовірністю та згруповано відповідно до особливостей планування поселень того чи іншого історико-етнографічного і географічного регіону. До музею також були перевезені дерев'яні церкви, вітряки та інші пам'ятки архітектури та побуту.

У фондах музею зберігається понад 70 тисяч предметів побуту, творів народного мистецтва, знарядь праці. Найбільш цікавими із експонатів обладнано інтер'єри будівель.

У музеї зібрана величезна колекція народного одягу, меблів, дерев'яного і глиняного посуду, чоловічого і жіночого одягу, одна з кращих колекцій народних музичних інструментів.

Працює музей щодня з 10 до 17 години.

Музей на ВікіПедії!1.музИка грає на синтезаторі

ХАТКИ:
2.

3.

4.

5.

6.Хата на Буковині.Мабуть,найбільше мені сподобалась

7.8.

9.

10.Хатка для курей

11.Всередині.Знімати не можна,але я без спалаха й обережно.

12.

13.Віконце.Дизайнери попрацювали

14.Дах

15.Стріха

ЦЕРКВИ:
16.

17.

18.

19.

20.

ВІТРЯКИ:
21.

22.

23.Я:


24.

25.

26.Ну,як традиція вже.Панорамка.3 кадра
Tags: фото
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 22 comments