bartalomeo (bartalomeo) wrote in interesniy_kiev,
bartalomeo
bartalomeo
interesniy_kiev

Акція "Чистий Дніпро 2010" / Акция "Чистый Днепр 2010"

Всеукраїнська громадська організація “Українська Молодіжна Екологічна Ліга” разом з мережею магазинів «Батискаф», під патронатом Київської мерії та Оболонської районної державної адміністрації, за підтримки КП «ПЛЕСО» проводять акцію “ЧИСТИЙ ДНІПРО”.
В суботу 5 червня 2010 року, в Всесвітній день очистки водойм, що було організовано міжнародною федерацією драйверів PADI, на Оболонській набережній, навпроти вул.Прирічної 5-А вдруге відбудеться акція «ЧИСТИЙ ДНІПРО».
Десятки водолазів та драйверів-волонтерів зануряться з аквалангами на дно річки, щоб розчистити його від сміття, що накопичилося там роками.


В свій час Дніпро був однією з самих продуктивних річок світу. Сьогодні його екологічне становище є критичним – зникли майже всі цінні породи риби, все більш забрудненою стає вода, росте кількість інфекційних захворювань, яки передаються водою, отже якщо ми не вживемо радикальних заходів, то завтра Дніпро перетвориться у смердючу річку, позбавлену життя, яка буде не поїти, а труїти людей. Катастрофа на Київському водосховищі навесні цього року підтверджує цю тезу.
Преса отримає цікаві матеріали про реальний екологічний стан Дніпра.

Не залишиться без уваги також і прилегла територія. Спеціальна техніка просіє пісок на пляжі Оболонської набережної, так що подальше підтримання його чистоти в ідеальному стані буде залежати тільки від самих відпочиваючих громадян.

Всім волонтерам заправка балонів БЕЗКОШТОВНО від магазину "Батискаф" на Туполева 54, для цього треба скачати і роздрукувати картку волонтера з сайту www.batiskaf.ua

План заходів:
09:00 Початок реєстрацій учасників занурення
10:00. Офіційна частина (Привітальне слово організаторів та почесних гостей)
11:45 Закінчення реєстрації учасників занурення
12:00 Початок занурення: очистка дна та розчистки берегової смуги
12:00 -15:00 Робота водолазів, прибирання пляжу
12:30 Брифінг оргкомітету для журналістів
15:00 Закінчення занурення, визначення переможців
15:30 Нагородження переможців

З повагою,
Заступник голови Української молодіжної екологічної ліги Олександр Заклецький
mail: zampolit#ukr.net Skype: alex.zakletsky ICQ: 39050719
Тел. +380975547188 , +380958930474

5 июня в рамках Всемирного дня очистки водоёмов, организованного федерацией PADI и100-летия со дня рождения Жака-Ива Кусто, «Украинская Молодёжная Экологическая Лига» совместно с сетью магазинов «Батискаф», при поддержке Киевской мэрии, Оболонской райадминистрации и КП «Плесо» проводит вторую акцию «ЧИСТЫЙ ДНЕПР».

В рамках акции планируются очистить от мусора дно Днепра в районе Оболонской набережной. Приглашаем Вас наряду с Дайверами, водолазами КП «ПЛЕСО» и сетью магазинов «Батискаф» принять участие в этом мероприятии, понырять, пообщаться с коллегами, приятно провести время!

Акция пройдет в духе соревнования. В программе номинации: конкурс на самую большую кучу мусора и конкурс на самую интересную находку.

После завершения очистки Днепра состоится награждение участников.

В этот день на Оболонской набережной будет функционировать выставка Дайв-клубов, где каждый сможет организовать заплывы, демонстрацию оборудования, раздачу информационных листовок, пообщаться с журналистами и т.д.

Всем волонтёрам магазин «Батискаф» на Туполева 54 заправляет воздух бесплатно! Для этого нужно прийти с карточкою участника акции. Бланк карточки можно скачать и распечатать с сайта www.batiskaf.ua

Присоединиться к нашей веселой, полезной и экологической инициативе!

09:00 Начало регистрации участников
10:00. Официальная часть (приветственное слово организаторов и гостей, брифинг)
11:45 Окончание регистрации
12:00 Начало погружений.
12:00 -15:00 Очистка Днепра.
12:30 Пресс-конференция для журналистов
15:00 Окончание погружений, определение победителей
15:30 Награждение победителей

Мероприятие состоится на Оболонской набережной напротив Приречной 5A
С уважением,
Заместитель председателя «Украинской Молодёжной Лиги» Александр Заклецкий

mail: zampolit#ukr.net Skype: alex.zakletsky ICQ: 39050719
Тел. +380975547188 , +380958930474
Subscribe

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments