Автор: Костянтин РОДИК
2000 року столичне видавництво «Кий» випустило фотоальбом «Київ. 1941—1943», де було близько чотирьох сотень фотографій, відомих хіба професійним історикам, та й то не всім. Це була хроніка київського життя за німецької окупації — те, чого радянським людям знати було «не положено». У тій книжці шокував не лише ілюстративний ряд, а й коментарі укладача — знаного києвознавця Дмитра Малакова, котрий ту окупацію пережив зовсім малим хлопчиськом. Резонанс видання був вибуховим: до рук дослідника попливли нові й нові раніше невідомі приватні фотосвідчення піднімецьких років. Також стало зрозуміло, що книжка значно виграла б, якби подати для порівняння совєтські світлини, зроблені безпосередньо перед приходом німців та одразу по їх вигнанню з Києва. Так постав новий альбом «Київ. 1939—1945», який містив на три сотні світлин більше, — у рейтинґу «Книжка року’2006» його визнано кращим серед історичних видань. Придбати фотоальбом в Магазинчику
|
Альбом світлин про те, як нищили Київ комуністи та нацисти
-
Зміни в центрі столиці
«Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…
-
Нижня підпірна стіна
Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…
-
Парк "Сирецький гай"
З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…
- Post a new comment
- 0 comments
- Post a new comment
- 0 comments