Олег Андрос (androsland) wrote in interesniy_kiev,
Олег Андрос
androsland
interesniy_kiev

Природоохоронні активісти захопили земснаряд на Жуковому острові

Громадська ініціатива</font></h2>

«Збережи старий Київ»

Saveoldkyiv.livejournal.com

                                                             Прес-реліз

                    Блокування активістами роботи земснаряду на Жуковому острові

 

О 10.00 4 червня 2009 року активістами ініціативи «Збережи Старий Київ» було захоплено земснаряд, яким незаконно здійснювався намив піску на озері на території Жукового острова в Києві. Роботу земснаряду заблоковано.  

На даний момент активісти знаходяться на самому земснаряді в знак протесту проти руйнування природнього середовища в заказнику, оскільки влада пасивно ставиться до звернень громадян щодо незаконної роботи земснарядів на озерах заказника, чим опосередковано спричинила вбивство людини. 

Акція приурочена до сумної дати – 9 днів з дня смерті одного з захисників Жукового острова. 26 квітня було жорстоко вбито Олексія Гончарова - людину, яка намагалася законними шляхами перешкодити видобуванню піску і нищенню природи на Жуковому острові. Міліція відстоює версію побутового вбивства. Свідки стверджують – вбитому пенсіонерові неодноразово погрожували розправою.  

Незважаючи на факт вбивства громадянина, який боровся з нелегальним видобутком піску, незаконні земснаряди на озерах і далі продовжують працювати. Міліція припинила роботу лише одного з земснарядів, біля якого відбувся злочин, інші ж діють і зараз.

 

(  )

До уваги журналістів – карта проїзду до захопленого земснаряду – на малюнках, що приєднані до даного повідомлення. Їхати до повороту на авторинок (праворуч), навпроти авторинку розвернутися і одразу повренути направо. Після пропускного пункту зі шлагбаумом їхати Жуковим островом прямо, після ресторану «Дніпровська Рів’єра» через 200 метрів звернути увагу праворуч, де на озері знаходиться земснаряд. 

Контактні особи – Ігор Луценко 8-067-467-62-53

Марія Лєбєдева 8-093-252-2577,

</div></div>


Subscribe

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments