Вогонь між вогнів (igor_roz) wrote in interesniy_kiev,
Вогонь між вогнів
igor_roz
interesniy_kiev

В доповнення

Шановне панство,

Вчора я мав можливість споглядати приклад масової істерії підтриманої певними учасниками спільноти і не лише ними. Мені, як людині яка свого часу багато уваги приділяла спільноті, м'яко кажучи це було не приємно чути. Я не став втручатися, адже перед тим як щось коментувати треба почути точки зору обох сторін.

А тепер пропоную трохи подумати.  ЖЖ і сайт ІК існують за рахунок myshyak -а. Тобто він оплачує і спільноту і розробку і утримання сайту, а це які не які, а гроші. Пару років тому Арсеній публічно оголосив про комерціалізацію проекту, адже проект тягне багато ресурсів і важко його утримувати, якщо працюєш ще десь. Більшість його зрозуміла і підтримала. Кому не сподобалося- пішов, що було теж нормально. Не треба мати економічної освіти, щоб зрозуміти, що в ціну на екскурсії ІК входить і оплата організації, і екскурсоводи, і сайт і таж спільнота. Таким чином, сплачуючи за екскурсію ви робите внесок і в існування ІК як такого.

Щодо наповнення. Нагадаю, що наповнення здіснювалося як Арсенієм та його помічниками, так і іншими учасниками спільноти. І що цікаво, коли постів було багато хтось скиглив, що не встигають читати і грзилися полишити спільноту. Коли стало мало, зокрема через зайнятість наповнювачів і кризу, то теж пагано, і теж грозяться/виходять зі спільноти - ви якось визначіться. Допомогти проекту можуть одиниці, а волати що все пагано - чи не кожен. Ваш не влаштовує якість? Давайте піднімати питання щодо оплатного членства в ІК, а виділені гроші спрямовувати на пошук нової інформації, архіви, статті. Але, будемо ж чесними, платити не будемо, як не хочемо платити за якісне ТВ, ліцензійний софт і т.п. Тоді виникає логічне питання - якого біса волаєте?

Тепер щодо істерії. Хочу нагадати про золоте правило журналістики, яке поширюється в т.ч. і на ЖЖ ПОДАТИ точки зору обох сторін! Те що було зроблено вчора - це є чистої води дифамація, за яку, взагалі-то, передбачена відповідальність відповідно до цивільного законодавства України.

І ще, шановні панове, перед тим як горланити про шахрайство можна було б подзвонити до Арсенія і висловити своє недовольство і почути його думку з цього приводу, а якщо б він вас проігнорував, тоді вже розсилати повідомлення - цим би ви показали, що ви виховані європейці, які розбирають цивілізованим шляхом проблеми. Те що я бачив учора - це був сільський базар і ББС (бабка-бабці сказала).

І до речі, я не можу згадати жодного разу, коли б виносилось на обговорення якість екскурсії і зауваження.

UPD. Для тих хто лінується уважно читати - мова не йде про те, що панянка не може скаржитися про те, що щось не так, але така форма, яку вона обрала є неприпустимою в будь-якій суперечці.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 116 comments