ka_na_ik (ka_na_ik) wrote in interesniy_kiev,
ka_na_ik
ka_na_ik
interesniy_kiev

ЗСК заявляє про поновлення боротьби за Пейзажну алею.

Пейзажна алея: обіцянки Черновецького виявилися передвиборним піаром


Пейзажна алея: обіцянки Черновецького виявилися передвиборним піаром

Cудячи з дій Олеся Довгого, столична влада збрехала, коли заявляла про "скасування будівництва на Пейзажці". У юриста місцевих мешканців відібрали довіреність. Жителі Пейзажки і активісти "Збережи Старий Київ" поновлюють боротьбу.

Юриста мешканців будинків біля Пейзажної алеї Марину Соловйову рішенням секретаря міськради Олеся Довгого позбавили довіреності на представлення Київміськради у справі щодо будівництва на перетині Десятинного провулка та Пейзажної алеї.

Цю довіреність адвокат отримала як результат тривалої боротьби місцевих мешканців та громадянської ініціативи «Збережи старий Київ» за збереження Пейзажки. Унаслідок цієї боротьби мер Леонід Черновецький перед останніми виборами міського голови урочисто видав розпорядження про зупинення будівельних робіт та пообіцяв сприяти вирішенню цієї справи у судовому порядку. Окрім того, це розпорядження містило пункт про підготовку рішення про скасування землевідводу.

Не плекаючи зайвих надій щодо намірів міського голови, кияни добилися, щоб міськраду в суді представляла людина, якій довіряють місцеві мешканці і котра зробить усе можливе, щоб відстояти позицію громади. До недавнього часу Марині Соловйовій це успішно вдавалось робити: законність зупинення робіт було відстояно у суді першої інстанції. Цього не вдавалось зробити тоді, коли інтереси міської ради представляв її юридичний відділ.

Незважаючи на це, 21 жовтня Олесь Довгий підписав розпорядження про скасування виданої Марині Соловйовій довіреності - під приводом "неналежного представництва інтересів Київської міської ради у судах" щодо будівництва на Пейзажній алеї. Зважаючи на те, що громада Києва була задоволена діями адвоката, очевидним є факт - інтереси киян абсолютно не збігаються з інтересами міськради.

Про відкликання довіреності Марина Соловйова дізналась на засіданні суду від третьої сторони у суді – МЗС. Тобто, міська влада не вважала за необхідне навіть повідомити адвоката про те, що вона більше не є представником Київради в суді.

«Збережи старий Київ» безумовно зробить усе можливе, щоб запобігти можливому відновленню будівельних робіт на Пейзажці. Місцеві мешканці після стількох років боротьби за власні права проти власної ж влади так само і не думають відступатись. Проте усе ж нам дуже хотілось би почути офіційний коментар від міської влади з відповідями на питання:

- Чому урочисто та помпезно видана довіреність забирається перед важливим засідання суду?

- Яким чином це співвідноситься з передвиборчими обіцянками нинішньої влади?

- Навіщо було висаджувати дерева на Пейзажці, якщо планувалось дозволити відновити там будівельні роботи, щойно стихнуть виборчі пристрасті?

Звісно, українські політики не звикли виконувати політичні обіцянки. Проте хтось має їх навчити дотримуватись даного слова. Влада має зрозуміти, що вона переступила будь-які норми моралі та закону і має нести за це політичну відповідальність.
ЗСК заявляє про поновлення боротьби за Пейзажну алею. Пейзажка - серце стародавнього Києва. Тут народилася ЗСК. Ми не відступимо. Ми докладемо всіх зусиль, щоб ті, хто нищить старий Київ, зрозуміли свою помилку.

Київ належить людям, а не чиновникам!

Інна Совсун, ЗСК (80675025727)
Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments