Олег Андрос (androsland) wrote in interesniy_kiev,
Олег Андрос
androsland
interesniy_kiev

23 жовтня - акція «Не дамо привласнити зелені зони Києва!»

В четвер, 23 жовтня, о 15.00 за ініціативи ГО "Молодіжний екологічний центр" Дніпровського району м. Києва та підтримки районної влади відбудеться мирна акція у вигляді протесту проти знищення рекреаційних зон та зон відпочинку киян.

Акція, зокрема, стосується незаконного розважального закладу, розташованого в лісопарковій зоні на вул. Курнатовського, між трамвайними зупинками Петра Запорожця та Алішера Навої, зі сторони Київської міської клінічної лікарні №3 та Київського міського пологового будинку №6 (вул. П. Запорожця, 26).

Приватному підприємцю земельна ділянка надавалася в оренду в 2004 році для розміщення сезонного майданчику. Термін оренди давно закінчився, але, не дивлячись на численні приписи різних інстанцій, заклад «розрісся» до розмірів повноцінного кафе «Три медведі» за рахунок незаконного захоплення навколишньої території, шляхом масового знищення дерев.

У зв'язку зі специфікою місця розташування даного кафе, від мешканців мікрорайону та хворих навколишніх лікувальних закладів надходять численні скарги на порушення спокою в пізній час, шуми зі сторони кафе.

Акція покликана привернути увагу громадськості та владних структур через ЗМІ до масового самовільного захоплення рекреаційних зон м. Києва. Учасники заходу планують поспілкуватися з власником закладу, представниками районної влади, лісопаркового господарства та небайдужими киянами.

За додатковою інформацією звертайтеся до представника ГО "Молодіжний екологічний центр" Дніпровського р-ну, м. Києва

Литвиненко Катерина, моб.: 8 063 713 09 05; 8 068 350 26 03.

«ДОСИТЬ! – забудовувати зелені зони»
Subscribe

 • Зміни в центрі столиці

  «Все тече, все змінюється» . І Київ теж не виключення із цього правила. Протягом 2019 року в столиці відбувся ряд змін. Зокрема, розібрали старий і…

 • Нижня підпірна стіна

  Легендарна "зеленка" — Зелений (літній) театр, Верхня підпірна стіна, Нижня підпірна стіна — це все олдскульні локації, які розташовані в одній…

 • Парк "Сирецький гай"

  З заброшками в столиці і з напарниками напряг, та й об'єктів для дослідження все менше і менше, тому вирішив здійснити культурну прогулянку. Так, щоб…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment