?

Log in

Вертолетная площадка

Оригинал взят у grenka89 в Вертолетная площадка

Все больше разных плюшек придумывают в бизнес-центрах для повышения сервиса и цен. Но не многие делают у себя VIP лифт и вертолетную площадку на крыше. В Киеве такой есть один - IQ. 1 ноября 2016 администрация приоткрыла дверь крыши и показали свою площадку и прекрасные виды с неё. Так что сегодня у меня "не баянный объект".
Смотреть дальше...Свернуть )

Здравствуйте, о подписчики "Интересного Киева"!

Рад предложить вам в свободном скачивании новые редакции трех моих краеведческих книг.

Ересь о Киеве (четвертая редакция)

На более чем 2000 страницах нашлось место всему - Кирилловским высотам с их малоизвестными пещерами - включая Логово Змиево, преданиям о том, что Киев был Троей, а Кий - спутником Геракла, описанию всех киевских Лысых гор, таинственной личности княгини Ольги, всем левобережным рекам прошлого и настоящего, связи пещер киевских с другими городами, курганам Воскресенки и Кирилловских высот. Прослеживается связь между славянами, скифами и аланами, перебрасываются мостки ко времени, предшествующему Потопу, подробно разбирается историческая топонимика Киева, отраженная в летописях и других источниках. Под современными свалками проступают давние урочища и погребальные земли. Развенчиваются мифы о подлинности "Слова о Полку Игореве" и о том, что древний Киев был маленьким пятачком на Старокиевской горе. Возможно, утверждаются мифы новые. Но каждое утверждение подкреплено источниками и исследованиями. Всем известны летописные братья Кий, Хорив, Щек и сестра их Лыбедь. Однако мало кто вспоминает про вторую сестру, Лямень. Что общего между Выбутами, "сидами" Туаха Дэ Дананн и окрестностями Троещины? Почему древний Киев славился своими мечами? Где в окрестностях города найти железную руду? Какого роста были обитатели древних киевских пещер? "Ересь" ставит эти вопросы и пробует ответить на них.

Один адрес - http://semiletov.org/books/eres-o-kieve.pdf
Другой адрес - https://yadi.sk/d/53SnD6Fj39SnDq

Речка Совка и ея окрестности (вторая редакция)

Книга посвящена притоку Лыбеди, Совке, и местностям, через которые протекает - Проневщине, Александровской слободке, Ширме, Монтажнику, Демиевке. Описаны все притоки Совки, обойдены почти все склоны окрестных оврагов. Прошлое и настоящее районов, которые одновременно рядом и на отшибе, обойденные вниманием историков и краеведов.
Один адрес - http://semiletov.org/books/sovka.pdf
Другой адрес - https://yadi.sk/i/tZ-cfwTP39GLW8

Киевский кирпич (справочник по дореволюционному кирпичу)

Клейма, производители, расположение заводов и их история.

Один адрес - https://yadi.sk/i/CcKKgQ5F3992aM
Другой адрес - http://semiletov.org/books/kievskiy-kirpich.pdf
  В останніх числах грудня, наприкінці минулого року, вирішив закрити сезон сталків-2016 вилазкою на один із найвідоміших столичних абандонів — завод «Ремдизель». Хотів подивитися на баянистий завод, доки його остаточно не знесли. Раніше довго роздумував щодо доцільності вилазки на цей об'єкт. Та після перегляду одного відео-сталку по заводу, переконався, що навіть залишки підприємства вражають. І хоча збереженість заброшки з часом погіршувалась, сподівався застати завод не в стані руїн. Хоча передчуття були не найкращі, бо перед вилазкою не вдалося знайти актуальну інформацію стосовно стану заводу.

  На прогулянку відправився із samogonnoeozero. Як виявилось, вона теж ще не була на Ремдизелі.

Залишки заводу «Ремдизель»
1. Один із цехів у стадії демонтажу. Адміністративний корпус ми не застали.

  «Ремдизель» почали розбирати давно. Коли завод працював, він займався ремонтом корабельних компресорів і дизельних двигунів військових кораблів. Підприємство належало до військово-оборонного комплексу. Але після розпаду СРСР завод почав занепадати. В 2003му, з початком будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу (про нього я вже писав в далекому 2013 році), завод потрапив під загрозу знесення. З літа 2008го почали зносити корпуси, які заважали будівництву. А в 2011му «Ремдизель» визнали банкротом. Планувалося, що на території заводу, яка не буде зайнятою мостом і розв'язками, до 2012 року збудують новий торгово-офісний центр. Однак до того часу його будівництво так і не розпочалось. Та й нині про новий бізнес центр нічого не чутно.

  А далі, як знаєте, у кожної заброшки є період напіврозпаду. Ще донедавна на заводі був адміністративний корпус, декілька цехів і бомбосховище. Причому в непоганому стані. Однак з середини 2014го почався демонтаж обладнання. А з 2015го з'явилась охорона. На момент нашої вилазки (грудень 2016), адміністративно-побутовий корпус був знесений. Як здогадуєтесь, ми запізнилися зі сталком — застали активну фазу демонтажу. Нажаль, в середину будівель не пробралися. Зате находилися по території.

  Побачене не порадувало. Від заводу з непоганим збереженням залишись лише напіврозібрані будівлі і руїни. Можна сказати, застав знос заброшки. Але для статистики нехай буде.
Читати далі (+44 фото)...Свернуть )
  Продовження розповіді про День відкритих дверей в Історико-експозиційному реставраційному центрі (ІЕРЦ). В першій частині показав занедбану частину музейної експозиції: музейний запасник, що більше нагадує списану техніку в автобусно-тролейбусному парку, і інфраструктуру колишнього автобусного парку. Тепер же розповім про виставкову частину, яка розмістилась в двох ремонтних цехах. Нажаль, там теж не всі експонати у відреставрованому стані. Однак те, що техніка не на ходу, одразу і непомітно - виглядають набагато краще, ніж машини, виставлені надворі. Тому вважаю, що друга частина огляду більше цивільна, ніж сталкерська.

  В цехах були виставлені як експонати комунального Музею громадського транспорту, так і приватні автобуси, легковушки і навіть вантажівки. Не знаю, на яких умовах співпрацюють автомобільний ретро-клуб OldCarService і музей, але техніка приватних колекціонерів виглядає більш доглянутою, ніж музейні експонати. І взагалі, за півтора роки, відтоді як до ремонтно-автобусного парку перевезли техніку, реставрація так і не розпочалася. Начебто, через бюрократичну тяговину. Однак складається враження, що керівництво музею не хоче займатися відновленням експонатів, бо на це треба виділяти гроші. А в автомобільному клубі немає змоги за власні кошти ремонтувати чужу техніку. Тому маємо, що маємо. Хоча було б цікаво дізнатися концепцію оновленого музею. Оскільки на виставці було все підряд - і тролейбуси з автобусами, і легковушки з вантажівками, і мотоцикл з велосипедами.

Майданчик техніки Музею громадського транспорту або Колишній Автобусний парк №3
1. Ремонтний цех колишнього автобусного парку став виставковою залою.

  Ця частина прогулянки також принесла здійснення мрій: вперше в житті посидів за кермом тролейбуса і автобуса. Незабутні враження для людини, яка виступала тільки пасажиром. А ще побачив ЛАЗ А073 і ЛАЗ 697М. А також вперше побачив салон МТБ-82Д. І в новинку були «Таврія»-ландо, Москвич-400-420А (кабріолет) і Mini. Так що без відкриттів не обійшлося.

  І хоч умови для зйомки були не дуже підходящі, зробив незліченну кількість знімків. Так що і друга частина розповіді буде величенька.
Читати далі (+73 фото)...Свернуть )
  За складеною традицією, щороку перший фотозвіт нового року присвячений закинутим місцям. І так само, за традицією, це об'єкт, відвіданий наприкінці минулого року. Хоча при всьому вищезазначеному це не зовсім заброшка у звичному розумінні. Фактично це Історико-експозиційний реставраційний центр КП «Київпастранс» на території колишнього Автобусного парку №3. Тобто, музейно-ремонтний майданчик Музею громадського транспорту. Хоча, назвати його можна по-різному. Виглядає це все як діючі і списані автобуси, тролейбуси на території недіючого автобусного парку. Враження від побаченого теж суперечливі, як і саме місце. Але оскільки списаної (закинутої) техніки набагато більше, ніж відреставрованої, та й територія не використовується за призначенням, то думаю, що формально можна використати тег «заброшка». Тим паче, що на цей раз по деяким закинутим автобусам і тролейбусам вдалося походити (на відміну від екскурсій в Автобусні парки). І, судячи з усього, реставрувати списану техніку ніхто не збирається.
  А так, це абандон на грані фолу.

  Неоднозначність експозиційно-реставраційного центру криється не тільки в поєданні ходового транспорту і ремонтних майстерень зі списаною технікою і недіючою інфраструктурою автобусного парку, а й у поєднанні двох організацій — філії київського музею громадського транспорту і колишнього автобусного парку. Так що історичну довідку треба давати по двом місцям.
Отже, почну з музею. Він був створений у 1927 році. Під час Другої світової війни експозиція була розграбована, а сам музей відновився лише 1992 року. До 2011 року він розташовувався біля Київського заводу електротранспорту і складався тільки з документів і фотоматеріалів. У 2011му музей, разом із заводом електротранспорту, переїхав до старої території Дарницького трамвайного депо — аж на лівий берег столиці. Наступного року музей обзавівся натурними експонатами: автобусами, тролейбусами і трамваями. Але території було недостатньо для розширення експозиції і тому у грудні 2015го, на території колишнього Автобусного парку №3 (пізніше — Автобусно-ремонтному парку), відкрили філію музею.

  Ну і про територію підприємства. Автобусний парк №3 створили в 1963 році. Тоді він мав багато назв: АТП-09123, АТП-33030, АТП-13030. З 2001го став називатися Автобусним парком №3. Працював на муніципальних маршрутах до листопада 2010го. Комерційні маршрути (маршрутки) підприємство обслуговувало до літа 2011го. В результаті світової економічноїї кризи і скорочення кількості маршрутів, у столиці почали закривати автобусні парки. Так не стало Автобусного парку №3. З середини 2011го він став Ремонтно-автобусним парком. А в 2015му його перетворили на експозиційно-реставраційний центр музею громадського транспорту.

Майданчик техніки Музею громадського транспорту або Колишній Автобусний парк №3
1. Запасник музейної техніки на території колишнього автобусного парку.
До речі, це третій київський автобусний парк, в якому побував.

  17 грудня 2016го року у ІЕРЦ (Історико-експозиційному реставраційному центрі) був День відкритих дверей. В грудні 2015го екскурсію пропустив — тому цього разу зібрався незважаючи на недоліковану застуду і відмові більшості друзів скласти компанію. Добре — avganez погодився прогулятися. Хоча народу в той день прийшло багато. СТТС і Фотобус одразу заполонили фотки з заходу.

  Нафотографував багато. Тому фотозвіт про майданчик музею громадського транспорту буде в двох частинах. В першій частині подивимось, в якому стані знаходяться музейні експонати на вулиці (списані і ходові) і автобусний парк.
Читати далі (+76 фото)...Свернуть )
Дорогой читатель, помоги Интересному Киеву победить, проголосуй за нас в новогоднем конкурсе.
Перейди по ссылке: http://zoho.to/2hj8vaC, введи символы "капчи" (буквы с картинки) и нажми на кнопку "Vote for this Business". Спасибо!
И да, расскажи, пожалуйста, об этом своим друзьям, сделай репост!
Интересный Киев в этом году вел себя очень хорошо. Ему удалось:
- провести более тысячи экскурсий (в том числе несколько десятков благотворительных)
- влюбить в Киев минимум 6000 гостей города и Киевлян.
- создать более десяти новых экскурсионных маршрутов.
- Получить звание "Лучшего экскурсионного бюро Киева"
Очень прошу тебя сделать нам подарок- помочь получить максимальное количество голосов в конкурсе от #zohocrm . И если у нас получится выиграть этот конкурс, мы сможем еще больше в новом году: продолжим работу над внедрением новых стандартов работы с нашими любимыми клиентами, закупим новые экскурсионные микрофоны, расскажем всему миру о красотах Киева.

Новорічний Київ

"З Новим роком і Рождеством!
Ялинки вогники кольорові."

(Із пісні «Скрябін» - сл. Андрій Кузьменко)

  Вже декілька років (відтоді як почав цікавитися новорічними фестивалями) хотів зробити огляд новорічного Києва. Нарешті це вдалося! Самотужки обходив і пофотографував головні столичні новорічні локації і святкову атрибутику у місті! Причому справився за дві поїздки.І це в сезон грипу і ожеледицю!

Новорічний Київ
1. Цього Нового року новорічної атрибутики було багато. Хоча це переважно в центрі. На околицях про новорічно-різдвяні свята мало що нагадує.

На Новий рік-2017 новорічних локацій у Києві було як ніколи багато. Чи може це лише здається?
Основними святковими місцями у місті були: Новорічне містечко в «Експоцентрі України» (ех ВДНГ); ялинка біля ТРЦ «Ocean Plaza»; ялинка на Контрактовій площі; фотозона на Поштовій площі; Головна ялинка країни і святкове містечко на Софійській і Михайлівській площах; новорічне містечко в парку ім. Т. Шевченка. Як виявилось, новорічної атрибутики у місті багато.
Читати далі (+57 фото)...Свернуть )
Оригинал взят у grenka89 в Дом с парком на крыше. Royal Tower. Часть 2

Продолжение первой части. После предыдущих фото начался град, гром, молнии, и все одновременно. Громоотвод дома работает исправно, проверено лично. Впервые услышал звук попадания молнии в громоотвод. Но после дождя появилось солнце, и окрасило город в интересные краски. Стекло, которым ограждена крыша, все время мешало снимать, из-за него вечерний режим получился только в одну сторону. Ну, ничего, посмотри то что есть.
Смотреть...Свернуть )

Метки:


Приветствуем Вас на страницах "Интересного Киева"

Эти страницы для тех, кто давно влюблен в Город и для тех, кто только приехал сюда. Для тех, кто знает о нем много и для тех, кому только предстоят открытия. Мы готовы открывать этот Город еще и еще раз вместе с Вами... Мы хотим обсудить «преданья старины глубокой» и новейшую историю Киева, заново прочесть его легенды и архивные материалы. В который раз восславить его зодчих, вспомнить деяния великих киевлян и их творения.

Мы хотим предложить Вам интересные экскурсии по Киеву с теми, кто любит и знает этот город, для кого каждая улица, каждый дом Города – это живая история, неотделимая от дня сегодняшнего.

Календарь

Февраль 2017
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

RSS

RSS Atom
Разработано LiveJournal.com